Dom w przepięknej okolicy, która otacza „morzem” zieleni to marzenie nie jednego z nas. Zobaczcie jak pięknie można zbudować klimat wokół domu nie zaburzając charakteru okolicy jak również podkreślając wnętrza domu.

Pan Grzegorz Popiołek od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem a efektami realizacji projektu „Dom pod lasem” podzielił się z nami.

 

„Wiejski dom w przepięknej okolicy został wyremontowany i zaaranżowany w stylu cottage. Częściowo wykorzystane zostały stare elementy wyposażenia takie jak ceramiczny piec kuchenny czy drewniane drzwi w korytarzu. 

Przesympatyczna Pani inwestor miała bardzo określoną wizję efektu, który chciała uzyskać. Adaptacja całego terenu i domu miała zachować klimat i naturalny urok samej lokalizacji pod samym lasem. Koncepcja była bardzo inspirująca a dopracowywanie pomysłów było czystą przyjemnością.” – powiedział nam Pan Grzegorz.

 

 

Recepta na taki efekt jest bardzo prosta- mówi Pan Grzegorz. Trzy osoby widziały co chcą osiągnąć i zwyczajnie dobrze się rozumiały: inwestor, projektant i wykonawca.

 
Zapraszamy do kontaktu z Panem Grzegorzem Popiołek w jego i naszym imieniu.

Leave a Reply