Brabantia to firma, której nazwa pochodzi od regionu w południowej Holandii – Brabant. Jest ona zdecydowanym liderem w produkcji koszy na śmieci. Brabantia poza akcesoriami do składowania odpadów specjalizuje się również w produkcji akcesoriów do przechowywania żywności, przygotowania posiłków, akcesoriów łazienkowych. Brabantia do wykonania swoich produktów używa głównie stali, a także wysokiej klasy tworzyw sztucznych. Znakiem rozpoznawczym marki Brabantia jest długoletnia gwarancja na produkty. Brabantia może sobie pozwolić na takie zapewnienia dzięki rygorystycznej kontroli jakości. Priorytetem dla firmy Brabantia jest produkcja akcesoriów wytrzymałych i trwałych, które klient będzie mógł użytkować przez długie lata.

Kosz na śmieci Brabantia Retro 

Kosz na śmieci Retro Bin marki Brabantia. Wykonany jest ze stali nierdzewnej. Kosz wyposażony jest w wyjmowany plastikowy pojemnik, który pozwala na szybkie i łatwe opróżnianie kosza. Podstawa kosza pokryta jest gumową powierzchnią, która zapobiega zarysowaniom na podłodze. Kosz posiada wygodny a jednocześnie cichy mechanizm otwierający.

Kosz OpenTop Brabantia

Otwarta forma kosza sprawia, że jest on idealny do wykorzystania w miejscach publicznych: korytarzach, łazienkach, lokalach gastronomicznych, hotelach. Kosz został wyposażony w zdejmowaną obręcz do mocowania worków. Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej z motywem graficznym kategorii odpadów.

Kosz na śmieci Brabantia Retro Union Jack

Kosz na śmieci Retro Union Jack o pojemności 30 l marki Brabantia. Kosz wykonany jest ze stali nierdzewnej, lakierowanej proszkowo. Kosz wyposażony jest w wygodny wyjmowany plastikowy pojemnik, który pozwala na szybkie i łatwe opróżnianie kosza. Podstawa kosza pokryta jest gumową powierzchnią, która zapobiega zarysowaniom na podłodze. Kosz posiada wygodny a jednocześnie cichy mechanizm otwierający.

Kosz na śmieci Brabantia Touch Bin

Touch Bin to elegancki, praktyczny i funkcjonalny kuchenny kosz na śmieci o pojemności 30 litrów z pokrywą nie przepuszczającą zapachów. Kosz świetnie sprawdzi się niemalże w każdym pomieszczeniu, niemniej jednak przeznaczony jest szczególnie do kuchni. Kosz pięknie się prezentuje i postawiony nawet w najbardziej wyeksponowanym miejscu w kuchni będzie nie tylko spełniał swoją funkcję, ale również doda kuchni uroku.

Kosz na śmieci Brabantia Build-In

Built-In to praktyczny i funkcjonalny kuchenny szafkowy kosz na śmieci o pojemności 10 litrów. Kosz świetnie sprawdzi się w każdej kuchni i idealnie pasuje do standardowych szafek kuchennych. Kosz wiesza się na drzwiczkach szafki, dzięki czemu kosz zajmuje mało miejsca w szafce, a po otworzeniu szafki mamy bezpośredni i nieograniczony dostęp do kosza bez potrzeby wykonywania dodatkowych ruchów.

Kosz na śmieci Brabantia Build-In Deluxe

Built-In De Luxe  to bardzo elegancki, praktyczny i funkcjonalny kuchenny szafkowy kosz na śmieci o pojemności 15 litrów. Kosz świetnie sprawdzi się w każdej kuchni i idealnie pasuje do standardowych szafek kuchennych. Kosz posiada unikalny mechanizm, dzięki czemu kosz zajmuje mało miejsca w szafce, a po otworzeniu szafki mamy bezpośredni i nieograniczony dostęp do kosza bez potrzeby wykonywania dodatkowych ruchów. Dodatkowo podczas otwierania szafki automatycznie podnosi się pokrywa kosza.

Leave a Reply