Osiedle Błękitny Staw znajduje się w Biedrusku w Gminie Suchy Las. Miejscowość położona jest tylko 15 min. od centrum Poznania. Zlokalizowane w lesie działki z widokiem na malowniczy staw to unikatowa oferta dla ludzi ceniących spokój i miejsca, w których można odpocząć od zgiełku miasta.

Jest to osiedle zamknięte i dozorowane, co daje poczucie bezpieczeństwa. Mieszkańcy mogą korzystać z placu zabaw dla dzieci i terenu rekreacyjnego wokół stawu. Jeszcze w tym roku otwarty zostanie kort tenisowy. Walory przyrodnicze okolicy zachęcają i umożliwiają aktywny wypoczynek.

Osiedle jest w pełni zurbanizowane i ma bogatą infrastrukturę. Budynki podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu. Posiadają ogrzewanie gazowe, dostęp do telewizji kablowej, telefonii i szerokopasmowego Internetu. W standardzie jest C.O. z piecem gazowym i grzejnikami oraz podjazd z betonowej kostki brukowej. Każdy dom posiada dostęp do drogi i chodnika wykonanego z betonowej kostki brukowej. Osiedle posiada pełne oświetlenie uliczne oraz kanalizację deszczową.

Projekty domów, które firma Novum Plus proponuje osobom zainteresowanym zamieszkaniem na Osiedlu Błękitny Staw, dostosowane są do stylistyki Osiedla i charakteru otoczenia inwestycji. Bryłą zbliżone są do projektów, które firma Novum Plus z powodzeniem realizuje na Osiedlu Rozalin w Lusówku, w gminie Tarnowo Podgórne. Możliwa jest również budowa domu według indywidualnego projektu, który spełnia wymagania miejscowego planu zagospodarowania.

Więcej informacji można znaleźć na stronie inwestycji dewelopera Novum Plus: blekitny-staw.pl

DOMY JEDNORODZINNE PARTEROWE Z GARAŻEM

BŁĘKITNY 4
Dom jednorodzinny parterowy z garażem o powierzchni 139,42 m2

Wizualizacje

Mapa i plan pomieszczeń

 

BŁĘKITNY 5
Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 176,21 m2

Wizualizacje

Mapa i plan pomieszczeń

Leave a Reply